Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1221059
13365
254
Omár Khájjám: Rubáiját. Fordította Szabó Lőrincz. Bp., 1920, Táltos. 126 p. Korabeli vászonkötésben, a címlap felragasztva. Első magyar nyelvű kiadás, kis példányszámban megjelent kötet. 1217273
13366
254
Remekírók Képes Könyvtára: Firdúszi: A Sáhnáméból Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben. 1216141
13367
254
Lisznyai Kálmán: Uj palócdalok. Pest, 1858., Lampel Róbert k. 292 p. Kiadói illusztrált vászonkötésben. A kiadói előzéklap kijár.
1217088
13368
254
Moly Tamás: Az igazi élet. Szinmű. Első kiadás. Gyoma 1917, Kner. 111 p. A borítót Divéky József rajzolta. Korabeli félvászon-kötésben, az eredeti borító felragasztva.
1216081
13369
254
Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet. 295 l. Korabeli aranyozott vászonkötésben.
1216050
13370
254
Romain Rolland: Mahátmá Gandhi. Bp., é.n., Dante kiadás. 154 l. Kiadói aranyozott gerincű félbőrkötésben. 1217440
13371
254
1219275
13372
254
1219353
13373
254
1217532
13374
254
1217101
13375
254
André Maurois: Byron élete I-II. Bp., é.n, Dante. 299+293 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. 1222022
13376
254
Homeros Odysseiája bő szemelvényekben. Ford. Kemenes (Kempf) József. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Lampel Róbert. 238 p. Korabeli félvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF