Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

Egyetemes Magyar Encyclopaedia IV. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Korabeli aranyozott, enyhén sérült félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
13593.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dóczi Lajos: Utolsó szerelem. Bp. é.n., Lampel R. 211 p. Kiadói díszesen aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben. Dekoratív, szép példány.
13594.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bánffy Miklós: Reggeltől estig. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
13595.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Franklin Kézi Lexikona I-III. Bp., 1912. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott  félbőrkötésben. A kötetek gerincein apró folt, a vászontáblák foltosak.
13596.

Rufpreis:
8 000 HUF

3 db krimi: Forbes, Colin: A Kreml ügynöke. Bp., 1990, Victoria. Papírkötésben, jó állapotban.; Donna Leon: Halál idegenben. Bp., 2008, Geopen Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Galbraith, Robert: A selyemhernyó. Bp., 2015, Gabo. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13597.

Rufpreis:
800 HUF

Dante Alighieri - Karl Witte: Die göttliche Komödie. Berlin, 1938. Askanischer Verlag. Kiadói díszes, illusztrált  félvászonkötésben. Dekoratív, szép példány. Számos illusztrációval, képpel.
13598.

Rufpreis:
12 000 HUF

13599.

Rufpreis:
2 000 HUF

13600.

Rufpreis:
10 000 HUF

13601.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13602.

Rufpreis:
2 800 HUF

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13603.

Rufpreis:
2 000 HUF

13604.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF