Egyetemes Magyar Encyclopaedia IV. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Korabeli aranyozott, enyhén sérült félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
A Franklin Kézi Lexikona I-III. Bp., 1912. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőrkötésben. A kötetek gerincein apró folt, a vászontáblák foltosak.
3 db krimi: Forbes, Colin: A Kreml ügynöke. Bp., 1990, Victoria. Papírkötésben, jó állapotban.; Donna Leon: Halál idegenben. Bp., 2008, Geopen Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Galbraith, Robert: A selyemhernyó. Bp., 2015, Gabo. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.
Rosty Kálmám: Magyarok Nagyasszonya I-II. Költemények Szűz Mária tiszteletére Zengte és félszázados szerzetesi jubileumán kiadta: Rosty Kálmán S. J., Kalocsa, 1903, Nyomatott Werner Ferencznél. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Corpus musicae popularis Hungaricae. A magyar népzene tára. Szerk.: Bartók Béla, Kodály Zoltán. 1. köt.: Gyermekjátékok. S. a. r.: Kerényi György. Bp., 1951, Zeneműkiadó Vállalat. Kicsit laza kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.