Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1216523
13425
254
Ego: Bodnár Ilus pályaválasztása. Bp., 1935., Dante kiadás, 78 l. Kiadói vászonkötésben. A gerincén apró sérülés. 1221789
13426
254
1219823
13427
254
1221347
13428
254
Várnai Zseni: Anyaszív. Bp., 1919, Népszava. 86 p., Korabeli félvászonkötésben. 1236600
13429
254
Pálosy Éva: Mákvirág klub. Bp., 1933, Singer és Wolfner. Kiadói, gerincén kopottas félvászonkötésben. Az előzéklapon ajándékozási bejegyzés. 1235822
13430
254
Karinthy Frigyes: Amiről a vászon mesél. Jegyzetek a filmről. Bp., 1938, Singer és Wolfner. 78 p, Első kiadás! (Szép Könyvek 10.) Kiadói kartonkötésben. A gerince sérült, korábban ragasztószalaggal rögzítették. 1207178
13431
254
1237972
13432
254
2 db sakkozással kapcsolatos kiadvány: Maróczy tanít. A sakkjáték elemei. Sakktábla ismerete és a sakk népszerű tanfolyama 15 előadásban. Bp., Pantheon Irodalmi Intézet Kiadása.; Bedő Ödön: A gyakorlati sakkozás. Alapismeretek, egyszerű végállások, középjátékok. Bp., Népszava-Könyvkereskedés Kiadása. Mindkettő kiadási papírkötésben, kissé kopott állapotban. 1221828
13433
254
1222505
13434
254
1238738
13435
254
Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Félvászon kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
1232061
13436
254
Tóth Béla: Mendemondák. Bp., é. n., Athenaeum. Kopott vászonkötésben, címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF