https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Babits Mihály: Erato. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1339.) példány!
1
13561.

Babits Mihály: Erato. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1339.) példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Demokrácia. A Pázmány Péter Tudomány Egyetem Bölcsészettudományi Karának kiadása. Írták: Erdei Ferenc, Fischer Endre, Horváth Barna, Jánosi József, Mezey István, Moór Gyula, Ortutay Gyula, Pemlényi Ervin, Rákosi Mátyás, Szakasits Árpád, gróf Teleki Géza, Tildy Zoltán, Veres Péter. Bp., (1945), Pázmány Péter Tudományegyetem. 207 l. Kiadói papírborítóban.
1
13562.

Demokrácia. A Pázmány Péter Tudomány Egyetem Bölcsészettudományi Karának kiadása. Írták: Erdei Ferenc, Fischer Endre, Horváth Barna, Jánosi József, Mezey István, Moór Gyula, Ortutay Gyula, Pemlényi Ervin, Rákosi Mátyás, Szakasits Árpád, gróf Teleki Géza, Tildy Zoltán, Veres Péter. Bp., (1945), Pázmány Péter Tudományegyetem. 207 l. Kiadói papírborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
[Swift]: Gulliver az óriások közt. Prága, 1960, ARTIA. Leporelló-mesekönyv, Vojtěch Kubašta illusztrációival. Kiadói papírkötésben.
1
13563.

[Swift]: Gulliver az óriások közt. Prága, 1960, ARTIA. Leporelló-mesekönyv, Vojtěch Kubašta illusztrációival. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Bárczy István, Lyka et al.: Hatvan esztendő 1873-1933. Bp., 1933, Hungária Nyomda Rt. A nyomda jubileumára készült kiadvány érdekes írásokkal. Kicsit gyűrött papírkötésben,e egyébként jó állapotban.
1
13564.

Bárczy István, Lyka et al.: Hatvan esztendő 1873-1933. Bp., 1933, Hungária Nyomda Rt. A nyomda jubileumára készült kiadvány érdekes írásokkal. Kicsit gyűrött papírkötésben,e egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Fazekas Antal: Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi évkönyve.) Bp., 1960, Sport. Kiadói félvászonkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
1
13565.

Dr. Fazekas Antal: Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi évkönyve.) Bp., 1960, Sport. Kiadói félvászonkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Domokos Pál Péter: Rezeda - 96 csángómagyar népdal. Bp., 1953, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötésben.
1
13566.

Domokos Pál Péter: Rezeda - 96 csángómagyar népdal. Bp., 1953, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Röser János: Kereskedelmi könyvviteltan. I-II. Kézikönyv kereskedelmi s polgári iskolák számára. Pest, 1871. Kilián Frigyes. 112+198 p. Félvászonkötésben. Az első kötet utolsó lapja hiányos. Ritka!
1
13567.

Röser János: Kereskedelmi könyvviteltan. I-II. Kézikönyv kereskedelmi s polgári iskolák számára. Pest, 1871. Kilián Frigyes. 112+198 p. Félvászonkötésben. Az első kötet utolsó lapja hiányos. Ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Brückner János: Hangosfilmvetítés. Bp., 1953, Népszava. 216 p. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen tulajdonosi pecséttel. A sarkai kopottak.
1
13568.

Brückner János: Hangosfilmvetítés. Bp., 1953, Népszava. 216 p. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen tulajdonosi pecséttel. A sarkai kopottak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Raffay Anna: Keskenyfilmező. Bp., 1968, Műszaki. 147 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
13569.

Raffay Anna: Keskenyfilmező. Bp., 1968, Műszaki. 147 p. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kispéter Miklós: A győzelmes film - Film, tudomány, művészet. Bp., é.n., , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói vászon kötésben, borítóval.
1
13570.

Kispéter Miklós: A győzelmes film - Film, tudomány, művészet. Bp., é.n., , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói vászon kötésben, borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Kornis Gyula: A lelki élet ismertetése tekintettel a nevelés feladataira. Bp., Franklin, 1912. 148 p. Korabeli félvászonkötésben. Pecséttel, tulajdonosi bejegyzéssel.
1
13571.

Kornis Gyula: A lelki élet ismertetése tekintettel a nevelés feladataira. Bp., Franklin, 1912. 148 p. Korabeli félvászonkötésben. Pecséttel, tulajdonosi bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iványi Jenőné: Fényjelek a tulvilágról. Miskolc, é.n., Kókai Lajos k. 56 p. Fűzve, illusztrált kiadói papírkötésben. Ritka. A kötet sajtóhibáit tollal átjavították, áthúzták.
1
13572.

Iványi Jenőné: Fényjelek a tulvilágról. Miskolc, é.n., Kókai Lajos k. 56 p. Fűzve, illusztrált kiadói papírkötésben. Ritka. A kötet sajtóhibáit tollal átjavították, áthúzták.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse