Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1221730
13488
252
1217426
13489
252
Lord Douglas Alfréd: Wilde Oszkár és én. Fordította Kosztolányi Dezső. Bp. 1919. Kultura. 233 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
1221059
13490
252
Omár Khájjám: Rubáiját. Fordította Szabó Lőrincz. Bp., 1920, Táltos. 126 p. Korabeli vászonkötésben, a címlap felragasztva. Első magyar nyelvű kiadás, kis példányszámban megjelent kötet.
1221920
13491
252
Tersánszky J. Jenő: Nagy árnyakról bizalmasan. Bp., 1962. Magvető. 302 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Aláírt példány! 1222035
13492
252
Salamon Béla: Hej színművész... Bp. 1939. Szerzői kiadás. Dedikált, első kiadás! Rajzos, kiadói vászonkötésben, jó állapotban. 1219707
13493
252
Nietzsche Frigyes: Zarathustra. Mindenkinek és senkinek se való könyv. Ford. Fényes Samu. Bp., 1907. Szerzői kiadás. (Révai és Salamon.) 414 p. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben. Az első magyar nyelvű kiadás. 1217101
13494
252
André Maurois: Byron élete I-II. Bp., é.n, Dante. 299+293 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben.
1217273
13495
252
Remekírók Képes Könyvtára: Firdúszi: A Sáhnáméból Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben.
1216141
13496
252
Lisznyai Kálmán: Uj palócdalok. Pest, 1858., Lampel Róbert k. 292 p. Kiadói illusztrált vászonkötésben. A kiadói előzéklap kijár.
1215956
13497
252
Illyés Gyula: Petőfi. Bp., [1936], Nyugat. Első kiadás. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. 1217088
13498
252
Moly Tamás: Az igazi élet. Szinmű. Első kiadás. Gyoma 1917, Kner. 111 p. A borítót Divéky József rajzolta. Korabeli félvászon-kötésben, az eredeti borító felragasztva.
1216081
13499
252
Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet. 295 l. Korabeli aranyozott vászonkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF