Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

13488.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lord Douglas Alfréd: Wilde Oszkár és én. Fordította Kosztolányi Dezső. Bp. 1919. Kultura. 233 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
13489.

Rufpreis:
3 000 HUF

Omár Khájjám: Rubáiját. Fordította Szabó Lőrincz.  Bp., 1920, Táltos. 126 p. Korabeli vászonkötésben, a címlap felragasztva. Első magyar nyelvű kiadás, kis példányszámban megjelent kötet.
13490.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tersánszky J. Jenő: Nagy árnyakról bizalmasan. Bp., 1962. Magvető. 302 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Aláírt példány!
13491.

Rufpreis:
2 400 HUF

Salamon Béla: Hej színművész... Bp. 1939. Szerzői kiadás. Dedikált, első kiadás! Rajzos, kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
13492.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nietzsche Frigyes: Zarathustra. Mindenkinek és senkinek se való könyv. Ford. Fényes Samu. Bp., 1907. Szerzői kiadás. (Révai és Salamon.) 414 p. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben. Az első magyar nyelvű kiadás.
13493.

Rufpreis:
3 000 HUF

André Maurois: Byron élete I-II. Bp., é.n, Dante. 299+293 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben.
13494.

Rufpreis:
3 000 HUF

Remekírók Képes Könyvtára: Firdúszi: A Sáhnáméból Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben.
13495.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lisznyai Kálmán: Uj palócdalok. Pest, 1858., Lampel Róbert k. 292 p. Kiadói illusztrált vászonkötésben. A kiadói előzéklap kijár.
13496.

Rufpreis:
2 000 HUF

Illyés Gyula: Petőfi. Bp., [1936], Nyugat. Első kiadás. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13497.

Rufpreis:
2 000 HUF

Moly Tamás: Az igazi élet. Szinmű. Első kiadás. Gyoma 1917, Kner. 111 p. A borítót Divéky József rajzolta. Korabeli félvászon-kötésben, az eredeti borító felragasztva.
13498.

Rufpreis:
2 800 HUF

Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet. 295 l. Korabeli aranyozott vászonkötésben.
13499.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF