Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1216050
13500
252
Romain Rolland: Mahátmá Gandhi. Bp., é.n., Dante kiadás. 154 l. Kiadói aranyozott gerincű félbőrkötésben.
1200977
13501
252
Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp. (1903.) Singer és Wolfner. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, házilag pótolt gerinccel, megviselt állapotban.
1220447
13502
252
Dénes Zsófia: Élet helyett órák. Egy fejezet Ady életéből. Bp., [1939], Pantheon. Kopott, kicsit szakadt vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1217440
13503
252
1200922
13504
252
Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul Budapest,é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Mühlbeck Károly rajzaival. Kopottas, illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Néhány lapszél szakadozott.
1219275
13505
252
1219353
13506
252
1217532
13507
252
1222022
13508
252
Homeros Odysseiája bő szemelvényekben. Ford. Kemenes (Kempf) József. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Lampel Róbert. 238 p. Korabeli félvászon kötésben.
1217512
13509
252
Szabó Dezső: Az elsodort falu. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust Imre. Félvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1220741
13510
252
Hősi ének Dzsangár-kánról. Kalmük népeposz. Ford., bev. Supka Géza. Bp., 1941, Franklin. Klny. a Budapesti Szemle 1941. évi évfolyamából, megjelent 100 példányban. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1220789
13511
252
Kardos László: A huszonegyéves Ady Endre. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Az első 16 oldal kijár, kissé kopott papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF