Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

Romain Rolland: Mahátmá Gandhi. Bp., é.n., Dante kiadás. 154 l. Kiadói aranyozott gerincű félbőrkötésben.
13500.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp. (1903.) Singer és Wolfner. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, házilag pótolt gerinccel, megviselt állapotban.
13501.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dénes Zsófia: Élet helyett órák. Egy fejezet Ady életéből. Bp., [1939], Pantheon. Kopott, kicsit szakadt vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13502.

Rufpreis:
1 400 HUF

13503.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul Budapest,é.n.,  Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Mühlbeck Károly rajzaival. Kopottas, illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Néhány lapszél szakadozott.
13504.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13505.

Rufpreis:
1 200 HUF

13506.

Rufpreis:
2 000 HUF

13507.

Rufpreis:
4 000 HUF

Homeros Odysseiája bő szemelvényekben. Ford. Kemenes (Kempf) József. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Lampel Róbert. 238 p. Korabeli félvászon kötésben.
13508.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Dezső: Az elsodort falu. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust Imre. Félvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13509.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hősi ének Dzsangár-kánról. Kalmük népeposz. Ford., bev. Supka Géza. Bp., 1941, Franklin. Klny. a Budapesti Szemle 1941. évi évfolyamából, megjelent 100 példányban. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13510.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kardos László: A huszonegyéves Ady Endre. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Az első 16 oldal kijár, kissé kopott papírkötésben.
13511.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF