Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

Ingenheim, Marieluise von: Sissy. Az álmok kastélya. Bp., 1992, Rakéta Kiadó. Kartonált papírkötésben,jó állapotban.; Heymann, C. David: Az asszony, akit úgy hívnak, Jackie. Debrecen, 1989. Papírkötésben, jó állapotban.
13536.

Rufpreis:
800 HUF

13537.

Rufpreis:
2 000 HUF

13538.

Rufpreis:
2 800 HUF

Babits Mihály: Jónás könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Bp., 1974, Szépirodalmi. 47 p. Kiadói kartonált keménykötésben.
13540.

Rufpreis:
1 000 HUF

Várnai Zseni: Anyaszív. Bp., 1919, Népszava. 86 p., Korabeli félvászonkötésben.
13541.

Rufpreis:
1 200 HUF

13542.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zechenter Antal: A' magyar Anakreon. 1785-ben, Prágában Rofenmüller örököseinél, Beránek János gondviselése alatt megjelent könyv reprint mása. Bp., é.n., Anakreon. 77 p. Modern keménykötésben.
13543.

Rufpreis:
1 200 HUF

13544.

Rufpreis:
1 000 HUF

Körtvélyessy László: Az ötösfogat: vidám diák történetek. Szeged, 1943. Rokoni tulajdonosi bejegyzéssel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13545.

Rufpreis:
800 HUF

Karinthy Frigyes: Kötéltánc. Bp., [1923], Dick Manó. Első kiadás! Kopottas papírkötésben, a címlap kijár, egyébként jó állapotban.
13546.

Rufpreis:
800 HUF

Patai József: Babylon vizein. Bp., 1906, Jókai Műintézet. Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13547.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Devecseri Gábor: Ál-állatkereskedő vagy Az Igaz Szerelem Diadala. Pest, 1942, Vajna és Bokor. Papírkötésben, jó állapotban.
13548.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF