Sipos József: Az Egyháziak’ Érdemei az emberiségről, és a’ mai Hivatalosok’ Hálátalansága azok eránt, egy egyházi Beszédben megvilágosítva, .. melly’ mélt. Tiszt. Hallerkői gróf Haller Ferentz úrnak … tartatott. Nagy-Váradon a’ B. Asszony’ Székes-Templomában, Pünkösd után a’ XIX-dik Vasárnapon, az 1828-dik esztendőben. Nagy-Váradon, 1828. Tichy János. 48 p. Fűzve.
Pancsatantra azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József. Gyoma, 1924. (Kner). 256p. Készült 500 példányban. A könyvdíszeket rajzolta és fába metszette Kner Albert. Fűzve, szélein kissé szakadozott kiadói papírkötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
Király György(szerk.): Monumenta Literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Második sorozat. Gyoma, 1922, Kner Izidor nyomán 1982-es hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, a tékán kívül jó állapotban.
Ifjusági olvasmányok a mindkét nembeli ifjuság számára. Bp., [1905], Dolinay Gyula. Kopott, gazdagon díszített félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.