Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

13634.

Rufpreis:
2 000 HUF

13635.

Rufpreis:
10 000 HUF

13636.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13637.

Rufpreis:
2 000 HUF

13638.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13639.

Rufpreis:
1 000 HUF

13640.

Rufpreis:
12 000 HUF

13641.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13642.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dante komédiája első-második rész. A pokol. A purgatórium. Fordította Babits Mihály. Bp., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13643.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Babits Mihály előszavával, Zichy Mihály nyolc rajzával. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.
13644.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó László: Magyar festőművészet. Bp., 1916, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Díszes, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13645.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF