Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

Szeresd a hazát. Olvasmányok fiúk és leányok számára. Bp., [1907], Dolinay Gyula. Gazdagon díszített, aranyozott kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13622.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1957, Móra. Egykorú, színezett illusztrációkkal. Reprint kiadás. Jó állapotú papír védőborítóban.
13623.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az olvasás gyakorlására rendeltetett könyv. 2. köt. Buda, 1836, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kopott félbőr kötésben, néhol kissé foltos lapokkal.
13624.

Rufpreis:
2 000 HUF

Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. Bp., 1943. Officina. 114 p. Kiadói félvászonkötésben
13625.

Rufpreis:
1 000 HUF

S.Kovács Zoltán (szerk.): Orosz-Magyar, Magyar-Orosz Gazdasági Szótár. Bp., 1995, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13626.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mulattató kérdések és feleletek, vagy igen szép és tréfás társasjáték. Pest, 1873, Bucsánszky Alajos. Kissé megviselt félvászon kötésben.
13627.

Rufpreis:
800 HUF
9

Füzesséry Bertalan: A nagy franczia forradalom. Történeti tragoedia 5 felvonásban. [Kassa], [1886], [Bernovits]. Kötése elválik, utólag ragasztott lapokkal, hiányos.
13628.

Rufpreis:
1 000 HUF

dr. Jancsó Elemér (szerk.): Az erdélyi magyar színészet hőskora 1792-1821. Nagy Lázár visszaemlékezései. Erdélyi Ritkaságok.Kolozsvár. 1939, Minerva. Kiadói papír kötésben. Foltos, viseltes állapotban.
13629.

Rufpreis:
1 000 HUF

13630.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13631.

Rufpreis:
3 000 HUF

13632.

Rufpreis:
4 000 HUF

13633.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF