Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1222265
13585
252
Nemes György: Véleményem szerint. Bp., 1975, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
1222893
13586
252
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói vászonkötésben. Dedikált példány! " Emlékül és sok sikert: Hajrá Honvéd! Tichy Lajos 77.12.3." 1222365
13587
252
Károly Imre: Vasútmodellezés. Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottad állapotban.
1220246
13588
252
V.A. Zsilcov: Olimpiák, érmek, sikerek. A szocialista országok sportolói az olimpiai játékokon. Bp., 1980, Sport. Kiadói modern keménykötésben. 1220264
13589
252
Don Péter,Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kiadói modern keménykötésben. 1206159
13590
252
Lahner Kálmán: A jövedéki kihágások nyomozása és felderítése a gyakorlatban 1-2. köt. Kissé megviselt papírkötésben.
1215601
13591
252
Faragó József et al.: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1218185
13592
252
A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI, Kkiiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa. 159 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben. A kiadói papírborító szakadozott, hiányos. 1217358
13593
252
Nagy Sándor: Ady Endre költészete. Bp., 1927, szerzői. Megviselt állapotú papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1215659
13594
252
Szabóné Nogáll Janka: A nagyobbik leány. Regény fiatal lányok számára. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
1222833
13595
252
Kincses Kalendáriom 1936. Jubileumi szám 1896-1936. A Budapesti Hírlap előfizetőinek. Bp., 1936, Budapesti Hírlap kiadása. Kiadói félvászonkötésben. 1215381
13596
252
Szörényi Levente: Színház és történelem. Bp., 2008, Zikkurat. DVD-melléklettel. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF