Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

Nemes György: Véleményem szerint. Bp., 1975, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
13585.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói vászonkötésben. Dedikált példány! " Emlékül és sok sikert: Hajrá Honvéd! Tichy Lajos 77.12.3."
13586.

Rufpreis:
2 000 HUF

Károly Imre: Vasútmodellezés. Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottad állapotban.
13587.

Rufpreis:
1 000 HUF

V.A. Zsilcov: Olimpiák, érmek, sikerek. A szocialista országok sportolói az olimpiai játékokon. Bp., 1980, Sport. Kiadói modern keménykötésben.
13588.

Rufpreis:
1 000 HUF

Don Péter,Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kiadói modern keménykötésben.
13589.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lahner Kálmán: A jövedéki kihágások nyomozása és felderítése a gyakorlatban 1-2. köt. Kissé megviselt papírkötésben.
13590.

Rufpreis:
800 HUF

Faragó József et al.: Kalotaszegi magyar népviselet (1949-1950). Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13591.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI, Kkiiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa. 159 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben. A kiadói papírborító szakadozott, hiányos.
13592.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nagy Sándor: Ady Endre költészete. Bp., 1927, szerzői. Megviselt állapotú papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13593.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabóné Nogáll Janka: A nagyobbik leány. Regény fiatal lányok számára. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
13594.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kincses Kalendáriom 1936. Jubileumi szám 1896-1936. A Budapesti Hírlap előfizetőinek. Bp., 1936, Budapesti Hírlap kiadása. Kiadói félvászonkötésben.
13595.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szörényi Levente: Színház és történelem. Bp., 2008, Zikkurat. DVD-melléklettel. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
13596.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF