Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

vitéz Somogyváry Gyula: Kalendárium. Bp., 1943, Singer és Wolfner. 222 p. Fűzve, kiadói papírborítóban. A Petőfi Társaság kitöltetlen ajándékszelvényével.
13549.

Rufpreis:
2 000 HUF

13550.

Rufpreis:
2 000 HUF

13551.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mikszáth Almanachja 1911. Szerkeszti Herczeg Ferenc. Bp., 1911, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
13552.

Rufpreis:
1 200 HUF

13553.

Rufpreis:
2 000 HUF

13554.

Rufpreis:
1 200 HUF

Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1941, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 160 p. Kiadói papírkötésben.
13555.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tandori Dezső: Valamivel több. Bp., 1980, Magvető. 423 p. Kiadói vászonkötésben. A szerző által dedikált példány. "Árvay Jánosnak jó barátsággal Tandori Dezső"
13556.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kogutowicz Károly, Hermann Győző: Zsebatlasz. Naptárral és statisztikai adatokkal az 1914. évre. Bp., 1913, Magyar Földrajzi Intézet. 256 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
13557.

Rufpreis:
2 000 HUF

13558.

Rufpreis:
2 000 HUF

13559.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bartók Béla: Cantata Profana. Bp., 1974, Zeneműkiadó. Kiadói, gerincén lefestett nyl-kötésben. Számozott (376.) példány!
13560.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF