https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 263
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1216957
13549
252
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
vitéz Somogyváry Gyula: Kalendárium. Bp., 1943, Singer és Wolfner. 222 p. Fűzve, kiadói papírborítóban. A Petőfi Társaság kitöltetlen ajándékszelvényével. 1221576
13550
252
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Régi Magyar Költők Tára III. XVI. századbeli magyar költők művei. Második kötet. 1540-1555. Tinódi Sebestyén összes művei. Közzéteszi Szilády Áron. Budapest, 1881, MTA. Korabeli viseltes félvászonkötésben. A címlapról a pecsét nyomát kivágták.
Das Lot is nicht erreichbar
1221828
13551
252
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Az új sarj. Bp., 1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Későbbi egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1216297
13552
252
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mikszáth Almanachja 1911. Szerkeszti Herczeg Ferenc. Bp., 1911, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott vászonkötésben. 1222505
13553
252
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Navarrai Margit: Heptameron. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1124.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1219780
13554
252
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Makkai János: Szép közélet. Bp., én. Singer és Wolfner. 192 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1216186
13555
252
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Moór Jenő: Az iparos mestervizsga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1941, Szerzői kiadás (Fővárosi Nyomda Rt.). 160 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221806
13556
252
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tandori Dezső: Valamivel több. Bp., 1980, Magvető. 423 p. Kiadói vászonkötésben. A szerző által dedikált példány. "Árvay Jánosnak jó barátsággal Tandori Dezső" 1221773
13557
252
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kogutowicz Károly, Hermann Győző: Zsebatlasz. Naptárral és statisztikai adatokkal az 1914. évre. Bp., 1913, Magyar Földrajzi Intézet. 256 p. Korabeli egészvászon-kötésben. 1222327
13558
252
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1222585
13559
252
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1222340
13560
252
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bartók Béla: Cantata Profana. Bp., 1974, Zeneműkiadó. Kiadói, gerincén lefestett nyl-kötésben. Számozott (376.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse