Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1218832
13524
252
1217522
13525
252
1218843
13526
252
1219332
13527
252
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1219340
13528
252
1216859
13529
252
1219018
13530
252
1218857
13531
252
1189105
13532
252
Komáromi János: Régi ház az országútnál. Bp., 1930, Genius (Komáromi János munkái 1.). A szerző által dedikálva. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1220774
13533
252
Móricz Zsigmond: Karak szultán. Bp., [1917], Nyugat. Első kiadás! Kicsit kopott papírkötésben, a borító teljesen, a kötés részben elválik.
1219431
13534
252
Francois Villon összes versei. Bp., 1971. Helikon. Szántó Piroska illusztrációival. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kis kopással
1216523
13535
252
Ego: Bodnár Ilus pályaválasztása. Bp., 1935., Dante kiadás, 78 l. Kiadói vászonkötésben. A gerincén apró sérülés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF