Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

13524.

Rufpreis:
2 400 HUF

13525.

Rufpreis:
2 000 HUF

13526.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13527.

Rufpreis:
2 000 HUF

13528.

Rufpreis:
1 000 HUF

13529.

Rufpreis:
1 800 HUF

13530.

Rufpreis:
1 400 HUF

13531.

Rufpreis:
1 200 HUF

Komáromi János: Régi ház az országútnál. Bp., 1930, Genius (Komáromi János munkái 1.). A szerző által dedikálva. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13532.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móricz Zsigmond: Karak szultán. Bp., [1917], Nyugat. Első kiadás! Kicsit kopott papírkötésben, a borító teljesen, a kötés részben elválik.
13533.

Rufpreis:
1 600 HUF

Francois Villon összes versei. Bp., 1971. Helikon. Szántó Piroska illusztrációival. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kis kopással
13534.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ego: Bodnár Ilus pályaválasztása. Bp., 1935., Dante kiadás, 78 l. Kiadói vászonkötésben. A gerincén apró sérülés.
13535.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF