Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1220755
13512
252
ifj. Medgyasszay Vince: Tüzet hozok. Bp., [1940], Turul Szövetség nagykőrösi Arany János Bajtársi Egyesülete. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1220448
13513
252
Erdélyi József: Téli rapszódia; Három mese. Pápa, 1934, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban. 1220545
13514
252
Lázár István: Húnor és Magor. Napkeleti történet. Bp., [1918], Légrády. Papírkötésben, jó állapotban. 1220590
13515
252
Borbás Gyula: Mókás versek. Kézirat. Bp., 1943. A szerző ajánló soraival és dedikációjával Rácz Vali (1911-1997) színésznő részére. 1220614
13516
252
Bérczessi B. Gyula: Ha szél fú a hegyek felől. Versek. Bp., 1943, szerzői. A szerző ajánlásával és dedikációjával a Kis Ujság szerkesztősége részére. Papírkötésben, jó állapotban. 1220652
13517
252
Harmath Imre: Gyümölcs. Versek. Bp., 1942, Szent István Társulat. A szerző által Rácz Vali (1911-1997) színésznőnek dedikálva. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1220431
13518
252
Morgenstern, Christian: Bitófa énekek. Bp., 1941, Helikon. Vászonkötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. 1220003
13519
252
Tormay Cecile: Virágok városa. Szirének hazája. A művészet földjén. (Tormay Cecile művei 5.) Bp. é. n. Genius. 257p. Számozott! (688.) Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben.
1219415
13520
252
Juhász Gyula: Anna örök. Bp., 1973. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl védőborítóval 1219420
13521
252
1219478
13522
252
1222961
13523
252
Shakespeare remekei II. kötet. John Gilbert rajzaival. Bp., Lampel R. Kk. Kiadói dombornyomott, liliomos Leszik féle egészvászon kötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF