Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

ifj. Medgyasszay Vince: Tüzet hozok. Bp., [1940], Turul Szövetség nagykőrösi Arany János Bajtársi Egyesülete. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13512.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erdélyi József: Téli rapszódia; Három mese. Pápa, 1934, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
13513.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lázár István: Húnor és Magor. Napkeleti történet. Bp., [1918], Légrády. Papírkötésben, jó állapotban.
13514.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borbás Gyula: Mókás versek. Kézirat. Bp., 1943. A szerző ajánló soraival és dedikációjával Rácz Vali (1911-1997) színésznő részére.
13515.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bérczessi B. Gyula: Ha szél fú a hegyek felől. Versek. Bp., 1943, szerzői. A szerző ajánlásával és dedikációjával a Kis Ujság szerkesztősége részére. Papírkötésben, jó állapotban.
13516.

Rufpreis:
2 000 HUF

Harmath Imre: Gyümölcs. Versek. Bp., 1942, Szent István Társulat. A szerző által Rácz Vali (1911-1997) színésznőnek dedikálva. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13517.

Rufpreis:
2 000 HUF

Morgenstern, Christian: Bitófa énekek. Bp., 1941, Helikon. Vászonkötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13518.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tormay Cecile: Virágok városa. Szirének hazája. A művészet földjén. (Tormay Cecile művei 5.) Bp. é. n. Genius. 257p. Számozott! (688.)  Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben.
13519.

Rufpreis:
2 000 HUF

Juhász Gyula: Anna örök. Bp., 1973. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl védőborítóval
13520.

Rufpreis:
1 600 HUF

13521.

Rufpreis:
1 600 HUF

13522.

Rufpreis:
1 200 HUF

Shakespeare remekei II. kötet. John Gilbert rajzaival. Bp., Lampel R. Kk. Kiadói dombornyomott, liliomos Leszik féle egészvászon kötésben
13523.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF