Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

Hrabal, Bohumil: Táncórák idősebbeknek és haladóknak. Hangoskönyv, Mácsai Pál előadásában, 2 lemezen. Bp., 2007, Kossuth Kiadó. Bontatlan csomagolásban.
13658.

Rufpreis:
800 HUF

Római útikalauz. Bp., 1925, Pallas. Térképmelléklettel. Kopott papírkötésben.
13659.

Rufpreis:
800 HUF

13660.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13661.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

13662.

Rufpreis:
1 200 HUF

13663.

Rufpreis:
2 000 HUF

13664.

Rufpreis:
2 800 HUF

13665.

Rufpreis:
800 HUF

13666.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db kisszótár: Magyar-orosz ill. orosz-magyar iskolai szótár. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Herczeg Gyula: Magyar-olasz szótár. Bp., 1958, Terra. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13667.

Rufpreis:
800 HUF

13668.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

13669.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF