Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte. München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)
2 db kisszótár: Magyar-orosz ill. orosz-magyar iskolai szótár. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Herczeg Gyula: Magyar-olasz szótár. Bp., 1958, Terra. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Jászai Mari: A Tükröm. Egyetlen kiadás, összesen 2000 példányt nyomtattak. Bp. 1909. József Kir. Herceg Szanatórium Egyesület kiadása. Félvászon kötésben