Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

P. Ábrahám Ernő: Árva királyfi 1.: A csudaszarvas. Bp., [1926], Pallas. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13646.

Rufpreis:
5 000 HUF

13647.

Rufpreis:
4 000 HUF

Széchenyi. A magyarság hódolása a legnagyobb magyar születésének százötvenedik évfordulóján. Bp., 1942, Athenaeum. Kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésbe, kissé kopott aranyozással, egyébként jó állapotban.
13648.

Rufpreis:
4 000 HUF

13649.

Rufpreis:
1 000 HUF

13650.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Széchenyi István, gróf: A Kelet népe 1841. Pesten, 1841. Trattner-Károlyi. Első kiadás! Széchenyi talán legnagyobb vihart kiváltó munkája. Kossuth még ugyanebben az évben válaszolt Felelet című munkájában. A kor olyan neves politikusai közül is számosan megszólaltak Kossuth mellett, mint Wesselényi, Deák és Eötvös József, sőt még a Széchenyi feltétlen hívének számító Fáy András is bírálta emiatt mentorát. Kettejük vitája egészen 1848-ig tartott. Kissé viseltes korabeli karton kötésben.
13651.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

13652.

Rufpreis:
1 800 HUF

13653.

Rufpreis:
1 200 HUF

13654.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Web design index 2. Compliled by Günter Beer. Amsterdam 2002.
13655.

Rufpreis:
800 HUF

13656.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francia-magyar szótár. Szerk.: Eckhardt Sándor. 1-2. köt. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13657.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF