Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 263

13718.

Rufpreis:
5 000 HUF

13719.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13720.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tarics Péter: (I)gazság és lehetőség között. Hogyan élt és halt meg Latinovits Zoltán? Bp., 2013, Hungarovox Kiadó. Takács József balatonszemesi polgármester dedikációjával és hivatali bélyegzőjével. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13721.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fischer Sándor: Petőfi élete és művei. Bp., 1890, Grill Károly. Kopott, kicsit sérült, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13722.

Rufpreis:
2 000 HUF

13723.

Rufpreis:
3 000 HUF

13724.

Rufpreis:
2 000 HUF

13725.

Rufpreis:
5 000 HUF

13726.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatás, reprint. Bp., 1988, Idegenforg.Prop. és Kiad.Váll. 368. Kiadói puhakötésben.
13727.

Rufpreis:
1 000 HUF

13729.

Rufpreis:
2 800 HUF

13730.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF