Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
14173.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csikóink kényesek. Magyarországi cigány népköltészet. Vál.: Szegő László. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14174.

Rufpreis:
1 000 HUF

14175.

Rufpreis:
5 000 HUF

14176.

Rufpreis:
1 000 HUF

14177.

Rufpreis:
1 600 HUF

14178.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

14179.

Rufpreis:
1 600 HUF

14180.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
14181.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet (A-ZS). Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A kötések egy két kisebb hibától eltekintve szép állapotban, egy kötet gerince lejár
14182.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

14183.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

14184.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF