https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hajós József: A bölcselet története. Székesfehérvár, 1941, Vörösmarty Nyomda. Illusztrált, kiadói papír kötésben. Kissé viseltes állapotban.
1
14125.

Hajós József: A bölcselet története. Székesfehérvár, 1941, Vörösmarty Nyomda. Illusztrált, kiadói papír kötésben. Kissé viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sipos Bella: Mackó  Marci kalandjai. Bukarest, é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első pár oldal félig elvált.
1
14126.

Sipos Bella: Mackó Marci kalandjai. Bukarest, é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első pár oldal félig elvált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Max Dauthendey: a Biva tó nyolc orcája. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötésben.
1
14127.

Max Dauthendey: a Biva tó nyolc orcája. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molter Károly: Bolond kisváros. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötésben fedőborítóval.
1
14128.

Molter Károly: Bolond kisváros. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötésben fedőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
1
14129.

Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
14130.

Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sebők Zsigmond: Maczkó úr első utazása. Képekkel. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Foltos, illusztrált kiadói karton kötésben.
1
14131.

Sebők Zsigmond: Maczkó úr első utazása. Képekkel. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Foltos, illusztrált kiadói karton kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
1
14132.

Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és a szerentsés Bertrandus lovagoknak hiteles szerelmes története 7 képben avagy: a csalfa Bertrandus lovag házassága s miképpen ejteték tőrbe s küldeték el a nemes Rajmondo lovag a szent sírhoz és hogyan jöve vissza s mula ki. Grotesque játék. Szerkesztette - - jambusokra segítette Kelemen Viktor több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. Buda- Pest, 1920, Pallas betűivel.  A belső könyvdíszítéseket Gróf József, az illusztrációkat Vértes Marcell készítette, fába metszették Körner és Laufer Budapesten 1920-ban. A könyv 700 példányban készült. A kötet 108 sorszámú. Eredeti félvászon kötésben. A belső gerinc kissé viseltes.
1
14133.

Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és a szerentsés Bertrandus lovagoknak hiteles szerelmes története 7 képben avagy: a csalfa Bertrandus lovag házassága s miképpen ejteték tőrbe s küldeték el a nemes Rajmondo lovag a szent sírhoz és hogyan jöve vissza s mula ki. Grotesque játék. Szerkesztette - - jambusokra segítette Kelemen Viktor több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. Buda- Pest, 1920, Pallas betűivel. A belső könyvdíszítéseket Gróf József, az illusztrációkat Vértes Marcell készítette, fába metszették Körner és Laufer Budapesten 1920-ban. A könyv 700 példányban készült. A kötet 108 sorszámú. Eredeti félvászon kötésben. A belső gerinc kissé viseltes.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Havas Zsigmond: Az acélember Ifjúsági regény. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. 126 l, 1 lev, illusztrációkkal. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban.
1
14134.

Havas Zsigmond: Az acélember Ifjúsági regény. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. 126 l, 1 lev, illusztrációkkal. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hősköltemények a legkedveltebb költők műveiből összeállítva. Pest, 1869. Heckenast. 288p. Hátsó borító és néhány oldal hiányzik + Multatuli: Szaidzsa és egyéb elbeszélések...
1
14135.

Hősköltemények a legkedveltebb költők műveiből összeállítva. Pest, 1869. Heckenast. 288p. Hátsó borító és néhány oldal hiányzik + Multatuli: Szaidzsa és egyéb elbeszélések...

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olasz-magyar szótár. Szerk.: Herczeg Gyula. 1-2. köt. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
14136.

Olasz-magyar szótár. Szerk.: Herczeg Gyula. 1-2. köt. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse