Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1042297
14149
249
1139559
14150
249
1131307
14151
249
Schill Salamon: A régi görög irodalom története. Bp., 1910. Franklin. Korabeli félvászon kötésben
1140386
14152
249
B. Csűrös Emilia: Lexi békét köt. Bp., é.n., Pósa. Kissé viseltes kiadói félvászon kötésben. 1140218
14153
249
1139980
14154
249
Steff Tibor: Játék az éggel. Harc a levegőért. Bp., é.n., Révai. Foltos kiadói egészvászon kötésben. 1138764
14155
249
Farrére, Claude: Az igazság kútja. Fordította Havas József. Bp., é.n., Wodianer. Kiadói egészvászon kötésben.
1138780
14156
249
Sinclair, Upton: A sárkány fogai. Első kötet. Bp., 1942, Nova Lincoln Prager, Bp., London. Kiadói egészvászon kötésben.
1138955
14157
249
Nyírő József: Kopjafák. Bp., 1934, Révai. Kopottas kiadói félhalina kötésben.
1137724
14158
249
D. Dobay Olga: Csak ez maradt... versek. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1137538
14159
249
Thanhoffer Lajos dr.:Anatómia és divat. Három népszerű előadás. 114 ábrával és 4 táblával. Bp. 1901. K. M. Term.tud. Társ. Gazdag képanyaggal. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1107414
14160
249
Eduard Wilde: A hegyfalvi tejesember. Gyoma, 1933. Kner Izidor. Kissé hibás papírkötésben, felvágatlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF