Harsányi Zsolt: És mégis mozog a Föld. Galilei életének regénye. 1-3. köt. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
A magyar irodalom története. Szerk.: Beöthy Zsolt. 1-2. köt. Bp., 1896, Athenaeum. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kicsit kopott gerinccel, az első kötet egyik címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.
A gyufacímkétől az online hirdetésig. A magyar reklám 25 éve, 1975-2000. Bp., 2000, Geomédia Szakkönyvek. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.
Horváth István: Kiáltás a halál ellen. Versek, 1971-1972. Kolozsvár, 1973, Dacia Könyvkiadó. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
P. Hyacinthi Campion: ordine Minorum Observantium Vindicae denuo Vindicatae adversus Apologiam Josephi Antonii Transílvani, e Clero Saeculari Diaecelis Vaciensis Presbyteri, quibus Sectam Fratricellorum e Sodalitio Minorum neutiquam prodiisse rursus defendítur. Buda, 1766, Leopold Landerer. Újrakötött kartonált kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.