Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Harsányi Zsolt: És mégis mozog a Föld. Galilei életének regénye. 1-3. köt. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kicsit kopott félvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
14197.

Rufpreis:
2 000 HUF

A magyar irodalom története. Szerk.: Beöthy Zsolt. 1-2. köt. Bp., 1896, Athenaeum.  Díszes, aranyozott vászonkötésben, kicsit kopott gerinccel, az első kötet egyik címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.
14198.

Rufpreis:
8 000 HUF

A gyufacímkétől az online hirdetésig. A magyar reklám 25 éve, 1975-2000. Bp., 2000, Geomédia Szakkönyvek. Kiadói  kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
14199.

Rufpreis:
1 000 HUF

14200.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus. Kopottas, kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14201.

Rufpreis:
2 000 HUF

14202.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

14203.

Rufpreis:
1 800 HUF

14204.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nyerges András: Jó vér. Bp., 1969. Helikon. Dedikált!
14205.

Rufpreis:
1 000 HUF

14206.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horváth István: Kiáltás a halál ellen. Versek, 1971-1972. Kolozsvár, 1973, Dacia Könyvkiadó. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14207.

Rufpreis:
1 600 HUF

P. Hyacinthi Campion: ordine Minorum Observantium Vindicae denuo Vindicatae adversus Apologiam Josephi Antonii Transílvani, e Clero Saeculari Diaecelis Vaciensis Presbyteri, quibus Sectam Fratricellorum e Sodalitio Minorum neutiquam prodiisse rursus defendítur. Buda, 1766, Leopold Landerer. Újrakötött kartonált kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
14208.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF