Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

14209.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

14210.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. [Bp.], [1905], Athenaeum. Kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
14211.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db északi témájú kiadvány: Északi vártán. Észt rokonaink irodalma. Szerk.: Képes Géza. Bp., 1944, Stádium (Nemzeti Könyvtár 6:127-128.) Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Északi csillagok. Finn rokonaink költészete. Szerk.: Kodolányi János, Képes Géza. Bp., 1944, Stádium (Nemzeti Könyvtár 6:118-119.). Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Északi rokonaink. A Magyar-Finn és a Magyar-Észt Társaság közleményei. Szerk.: Nagy Iván. 7. köt. 1942. Bp., Gaskó Dezső. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
14212.

Rufpreis:
2 000 HUF

Apponyi, Albert: Erlebnisse und Ergebnisse. Berlin, 1933, Keil Verlag. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14213.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Gvadányi József]: Pöstényi förödés a' mellyet egy magyar lovas ezredbül való százados az ottan történt mulatságos dolgokkal élő magyar nyelven versekbe foglalt 1787. esztendőbe, Rák havának 12. napján. Bp., 1921., Rózsavölgyi és társa. Az első kiadás (Csöbörcsök, 1787) reprintje, készült 1500 példányban. Kicsit sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban.
14214.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pálóczi Horváth Ádám Holmi-jának negyedik darabja. S. a. r., bev., jegyz. Écsy Ö. István. Csurgó, 1942, Csurgói Református Kollégium (Csurgói Könyvtár 18.).  Papírkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
14215.

Rufpreis:
1 200 HUF

14216.

Rufpreis:
4 000 HUF

14217.

Rufpreis:
800 HUF

14218.

Rufpreis:
800 HUF

Hrabal, Bohumil: Táncórák idősebbeknek és haladóknak. Hangoskönyv, Mácsai Pál előadásában, 2 lemezen. Bp., 2007, Kossuth Kiadó. Bontatlan csomagolásban.
14219.

Rufpreis:
1 000 HUF

Poe, Edgar Allan: A kút és az inga. Válogatott történetek. Hangoskönyv, Sinkó László Pál előadásában, 3 lemezen. Bp., 2005, Kossuth Kiadó. Bontatlan csomagolásban.
14220.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF