Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Orwell, George: Állatfarm. Hangoskönyv, Rudolf Péter előadásában, 3 lemezen. Bp., 2004, Kossuth Kiadó. Bontatlan csomagolásban.
14221.

Rufpreis:
1 000 HUF

14222.

Richard Halliburton: Varázscsizmában a Föld körül
ford.: Görög Imre Bp. é.n; Tolnai. 224 p. Kiadói ill. kartonborítóban.

Rufpreis:
800 HUF

4 db UFO-s könyv: És akkor jöttek az UFO-k III., Földes Attila: UFOK építették a piramisokat?, Sombor Judit: Égi vendég, UFÓK Magyarországon, Nemere István: UFO a láthatáron. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14223.

Rufpreis:
800 HUF

Gyarmati Béla: A világdráma utolsó felvonása. Az apokalipszis megrázó jelenetei. Bp., Gyarmati és Társa Kiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
14224.

Rufpreis:
800 HUF

14225.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bánfi János. Legszebb regefüzér. Regék és kalandos történetek gyűjteménye. Braille írással kiadott könyv! Korai kiadás, cca 1900. Könyvtári duplum.
14226.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szabó Dezső: Karácsony Kolozsvárt. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
14228.

Rufpreis:
2 000 HUF

14229.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14230.

Rufpreis:
2 000 HUF

14231.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

14232.

Rufpreis:
1 600 HUF

14233.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF