4 db UFO-s könyv: És akkor jöttek az UFO-k III., Földes Attila: UFOK építették a piramisokat?, Sombor Judit: Égi vendég, UFÓK Magyarországon, Nemere István: UFO a láthatáron. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Gyarmati Béla: A világdráma utolsó felvonása. Az apokalipszis megrázó jelenetei. Bp., Gyarmati és Társa Kiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. kötet) Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, aranyozás a gerincen kopott, egyébként jó állapotban
Corpus musicae popularis Hungaricae. A magyar népzene tára. Szerk.: Bartók Béla, Kodály Zoltán. 1. köt.: Gyermekjátékok. S. a. r.: Kerényi György. Bp., 1951, Zeneműkiadó Vállalat. Kicsit laza kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.