Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1057823
14185
249
1131079
14186
249
3400
972181
14187
249
1009716
14188
249
1197419
14189
249
Swift, Jonathan: Gulliver utazásai. Ford.: Egri György. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Kopott, sérült félvászon kötésben
1198046
14190
249
2 db kisszótár: Magyar-orosz ill. orosz-magyar iskolai szótár. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Herczeg Gyula: Magyar-olasz szótár. Bp., 1958, Terra. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1042001
14191
249
1171254
14192
249
Vadnai Károly: A besorozott. História 1850-ből. Bp., 1895, Franklin-Társulat. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, lapok foltosak, kopottas állapotban.
933711
14193
249
1121878
14194
249
Francois Villon balladái. Faludy György átköltésében. Bp., Officina. Kiadói papírkötés, első borítólapja leszakadt, kopottas állapotban. 1194587
14195
249
Harsányi Zsolt: Ecce homo. Munkácsy Mihály életének regénye. 1-4. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1194579
14196
249
Harsányi Zsolt: Magyar rapszódia. Liszt Ferenc életének regénye. 1-4. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF