Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

14185.

Rufpreis:
800 HUF

14186.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

14187.

Rufpreis:
800 HUF

14188.

Rufpreis:
1 200 HUF

Swift, Jonathan: Gulliver utazásai. Ford.: Egri György. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Kopott, sérült félvászon kötésben
14189.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db kisszótár: Magyar-orosz ill. orosz-magyar iskolai szótár. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Herczeg Gyula: Magyar-olasz szótár. Bp., 1958, Terra. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14190.

Rufpreis:
800 HUF

14191.

Rufpreis:
800 HUF

14192.

Rufpreis:
1 000 HUF

14193.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francois Villon balladái. Faludy György átköltésében. Bp., Officina. Kiadói papírkötés, első borítólapja leszakadt, kopottas állapotban.
14194.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harsányi Zsolt: Ecce homo. Munkácsy Mihály életének regénye. 1-4. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14195.

Rufpreis:
4 000 HUF

Harsányi Zsolt: Magyar rapszódia. Liszt Ferenc életének regénye. 1-4. köt. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14196.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF