Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

14161.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kant-Breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. A művelt ember számára Kant irataiból. Összeállította Dr. Gross Félix. Fordította Dr. Polgár Gyula. Bp., 1912, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, több lap és a borító foltos.
14162.

Rufpreis:
800 HUF

Szederkényi Anna: Az asszony meg a fészek. Könyv az asszonyról. Bp., 1928, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
14163.

Rufpreis:
800 HUF

14164.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői.  48 p.
14165.

Rufpreis:
2 000 HUF

14166.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

14167.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tamási Áron: A bagoly és a vadrózsa ága Bp., 1968. Helikon. Bibliofil nyíl kötésben, sorszámozott.
14168.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
14169.

Rufpreis:
2 400 HUF

14170.

Rufpreis:
1 000 HUF

Grandpierre K. Endre: Aranykincsek hulltak a Hargitára. Bp., 1990, Népszava. Papírkötésben, jó állapotban.
14171.

Rufpreis:
800 HUF

14172.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF