Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Zrínyi Miklós emléke a magyar költészetben. Kiad. a Muraközi Szövetség és a Délvidéki Liga. Bp., 1920, Pallas Rt. Nyomdája. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
14113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bródy Sándor: Az egri diákok. Két magyar Robinson története. (Bp. é.n.) Singer és Wolfner. 144 p. Újrakötött félvászon kötésben
14114.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lisznyai Kálmán: Uj palócdalok. Pest, 1859, Lampel. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
14115.

Rufpreis:
2 000 HUF

14116.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

14117.

Rufpreis:
2 000 HUF

14118.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. Első kiadás! Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon kötésben.
14119.

Rufpreis:
3 000 HUF

14120.

Rufpreis:
4 000 HUF

14121.

Rufpreis:
3 000 HUF

14122.

Rufpreis:
1 000 HUF

14123.

Rufpreis:
1 000 HUF

14124.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF