https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 175
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1195137
14113
249
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Zrínyi Miklós emléke a magyar költészetben. Kiad. a Muraközi Szövetség és a Délvidéki Liga. Bp., 1920, Pallas Rt. Nyomdája. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1176684
14114
249
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bródy Sándor: Az egri diákok. Két magyar Robinson története. (Bp. é.n.) Singer és Wolfner. 144 p. Újrakötött félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1190058
14115
249
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lisznyai Kálmán: Uj palócdalok. Pest, 1859, Lampel. Kissé viseltes kiadói papír kötésben. 1111150
14116
249
0
7000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1158826
14117
249
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jakab Ödön: Pásztortüzek. Költemények. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Gottermayer-féle aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1159180
14118
249
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Joy Francis: Heten az intézetben. Sipos Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1137268
14119
249
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. Első kiadás! Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1140710
14120
249
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
S. Bokor Malvin: Az utolsó Árpád. Regényes életrajz. Bp., é.n., Szent István-Társulat.Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1139175
14121
249
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1177974
14122
249
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1177968
14123
249
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lisbeth Burger: Bölcsőre hulló fények és árnyak. Egy bába naplója. Nagyvárad. 1937. Magyar Lányok. Kissé megviselt papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1025609
14124
249
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse