Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

14258.

Rufpreis:
3 000 HUF

14259.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. (16. és 17. kötet hiányzik) Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince kisebb mértékben sérült, de a legtöbb ép. A sorozatban benne majdnem az összes vármegye térképe, valamint más térképek, szép litho táblák
14260.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

14261.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

14262.

Rufpreis:
3 000 HUF

14263.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

14264.

Rufpreis:
1 600 HUF

14265.

Rufpreis:
1 000 HUF

14266.

Rufpreis:
1 600 HUF

14267.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

14268.

Rufpreis:
1 800 HUF

14269.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF