Gyulai Pál(szerk.): Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből III. kötet 1872-1873. Pest, 1873, Eggenberger-féle Magyar Akadémiai Könyvkereskedés. Aranyozott gerincű félvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél kissé levált, lapok foltosak, kopottas állapotban.
Dr. Méhes Gyula: Természetjárás. Vezényi Elemér és Bundschuh Ottó rajzaival. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Bp., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, viseltes állapotban.
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. I-II. kötet. A mű 2. kötete később jelent meg. I. kötet: [Budapest, 1936], Pantheon. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas, de jó állapotban. II. kötet: Első kiadás! [Budapest, 1936], Pantheon. Illusztrált, kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban.