Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 257

13946.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Méhes Gyula: Természetjárás. Vezényi Elemér és Bundschuh Ottó rajzaival. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
13947.

Rufpreis:
800 HUF

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Bp., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, viseltes állapotban.
13948.

Rufpreis:
800 HUF

13949.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13950.

Rufpreis:
1 000 HUF

13951.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13952.

Rufpreis:
2 000 HUF

13953.

Rufpreis:
5 000 HUF

13954.

Rufpreis:
2 800 HUF

May Károly: Karácsony. Utazási elbeszélés. Fordította Szekrényi Lajos lelkész. Bp., 1898. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerince sérült, szakadt, viseltes állapotban.
13955.

Rufpreis:
1 000 HUF

Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
13956.

Rufpreis:
1 000 HUF

Verne Gyula: Dél csillaga regény a Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat kiadásában, hiányzó gerinccel
13957.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF