báró Jósika Miklós: Egy magyar család a forradalom alatt. Korrajz. 5-8 kötet. (kettőbe kötve) Első kiadás. Braunschweig-Pest, 1862. Mayer-Hartleben. Félvászon kötésekben.
Bocs Bálint: Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival. Második kiadás. Budapest, /1924/. Singer és Wolfner. Bájos rajzokkal illusztrálva. Kiadói színes, festett, félvászon borításban. Az első oldalnál a gerinc szakadt, hátsó oldal kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.
Vas Gereben összes munkái. Sajtó alá rendezte Dr. Váli Béla és Dr. Sziklay János. Gyulai László rajzaival 7 kötetben. Budapest, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, kisebb hibákkal néhány kötetben