Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 197 p. 2 sztl. lev. Festett címkézett kiadói egészvászon kötésben, felül festett lapszélekkel, szép állapotban
4 db különféle könyv: G.M. Malenkov: A Központi Bizottság beszámolója az SzK(b)P XIX. kongresszusának. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.; A.I. Molok: Németország és Ausztria 1815-1847-ben. Marx és Engels. A tudományos szocializmus keletkezése. Az 1848-as forradalom Németországban és az Osztrák Császárságban. A SzK(b)P Pártfőiskoláján tartott előadás gyorsírói jegyzete. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Dr. Buga László: Orvosi almárium. Apró írások az egészségről. Kiadja az Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítás Osztálya. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Rákosy Zoltán: A magyar nemzet története világtörténelmi fejezetekkel. Első rész a polg. fiúisk. III. osztálya számára. Bp., (1936), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
Mercer G. Adam: Bibliothek der vorzüglichsten historischen Werke über die europäischen Staaten XVIII.: Geschichte von Spanien, seit der Entdeckung bis zur Thron-Entsagung Carl IV. Wien, 1809. Bauer, Egészbőr kötésben / In full leather binding