Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 257

Zsámboky János: Veterum aliquot recentium Medicorum Philosophorumque Icones filozófusok képeivel. Reprint kiadás kísérő tanulmánnyal. Aranyozott egész-műbőr kötésben
13898.

Rufpreis:
3 000 HUF

13899.

Rufpreis:
1 800 HUF

Donászy Ferenc: Életünket és vérünket! Regényes történet Mária Terézia korából. Bp., é. n., Hungária. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13900.

Rufpreis:
800 HUF

13901.

Rufpreis:
2 000 HUF

Benedek Marcell (szerk.):Emlékkönyv 1919-1935. Bp., é.n., Dante. Viseltes kiadói papír kötésben.
13902.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reader's Digest válogatás: Az állatvilág kalendáriuma. London, 1991, Reader's Digest Association Limited. Illusztrált kiadói kemény kötésben.Sok szép fotóval illusztrált kiadvány.
13903.

Rufpreis:
2 000 HUF

13904.

Rufpreis:
4 000 HUF

13905.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Mindennapok bölcsessége. Bp., 2002, Alexandra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13906.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rácz Vilmos: Párbaj-kodex és lovagias eljárás. Bp., [1923], Hornyánszky Viktor. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
13907.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gereben László: Ákos vitéz útja. Bp., 1943. Korda.
13908.

Rufpreis:
2 000 HUF

Déry Tibor: Niki. Egy kutya története. Első kiadás! Bp. 1956. Magvető 168p. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval
13909.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF