Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 257
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1138524
13898
243
Zsámboky János: Veterum aliquot recentium Medicorum Philosophorumque Icones filozófusok képeivel. Reprint kiadás kísérő tanulmánnyal. Aranyozott egész-műbőr kötésben 1149733
13899
243
1138217
13900
243
Donászy Ferenc: Életünket és vérünket! Regényes történet Mária Terézia korából. Bp., é. n., Hungária. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1140211
13901
243
1140849
13902
243
Benedek Marcell (szerk.):Emlékkönyv 1919-1935. Bp., é.n., Dante. Viseltes kiadói papír kötésben.
1140867
13903
243
Reader's Digest válogatás: Az állatvilág kalendáriuma. London, 1991, Reader's Digest Association Limited. Illusztrált kiadói kemény kötésben.Sok szép fotóval illusztrált kiadvány.
1107449
13904
243
1042297
13905
243
1137163
13906
243
Mindennapok bölcsessége. Bp., 2002, Alexandra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1137995
13907
243
Rácz Vilmos: Párbaj-kodex és lovagias eljárás. Bp., [1923], Hornyánszky Viktor. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban. 1131266
13908
243
Gereben László: Ákos vitéz útja. Bp., 1943. Korda. 1131091
13909
243
Déry Tibor: Niki. Egy kutya története. Első kiadás! Bp. 1956. Magvető 168p. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF