Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
A műveltség könyvtára, 6 különböző kötet, Kiadja az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr kötés, illusztrált, kötetenként eltérő állapotban, több szakadt, hibás.
Collection officielle des ordonnances de police. Depuis 1831 jusqu'à 1861. 6. köt. Paris, 1865, Libraire administrative de Paul Dupont. Kicsit szakad, kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
B. Csűrös Emilia:Lexi és a vöröskereszt. Bp., é.n., Pósa Károly. A címlapot Pál György festette, a szöveg közötti képek Kálmán Ágnes rajzai. Illusztrált kiadói félvászon kötésben.
B. Csűrös Emilia: Az erdélyi kislány. Regény fiatal leányok számára. Eltűnt egy kislány és Kislányból nagylány egy kötetben. Biczó András rajzaival. Bp., 1942, Dante. Kissé viseletes kiadói félvászon kötésben.