Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 257

13874.

Rufpreis:
1 400 HUF

13875.

Rufpreis:
1 000 HUF

13876.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fábián Gábor: Cicero összes levelei időrendes sorozatban III-VII. kötet. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés (egy újrakötött egészvászon), belsejükben pecséttel, számozással.
13877.

Rufpreis:
10 000 HUF

Collection officielle des ordonnances de police. Depuis 1831 jusqu'à 1861. 6. köt. Paris, 1865, Libraire administrative de Paul Dupont. Kicsit szakad, kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13878.

Rufpreis:
800 HUF

Mikszáth Kálmán munkái: Szeged könyve. I-II. Sajtó alá rendezte: dr. Rubinyi Mózes. Bp., 1914, Révai.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13879.

Rufpreis:
3 000 HUF

Határ Győző: Golghelóghi. I-II. kötet. Szombathely, én.n., Életünk Szerkesztősége. Kiadói karton kötésben.
13880.

Rufpreis:
1 800 HUF

13881.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

B. Csűrös Emilia: Az erdélyi kislány. Regény fiatal leányok számára. Eltűnt egy kislány és Kislányból nagylány egy kötetben. Biczó András rajzaival. Bp., 1942, Dante. Kissé viseletes kiadói félvászon kötésben.
13882.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hárs László: Majd a gyerekek... Biczó András tizenöt rajzával. Bp., 1947, Dante. Illusztrált kiadói félvászonkötésben.
13883.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Harsányi Zsolt et alii: A tudás forrása. A szöveg között 285 képpel. Bp., é.n., Tolnai. Aranyozott kiadói félbőr kötésben.
13884.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Földi Mihály: A meztelen ember. Bp., é.n., Athenaeum. Szerző által dedikált példány! Kiadói egészvászon kötésben.
13885.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF