A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Két kötet gerince sérült, de egyébként szép állapotban.
Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. 12 kötetbe kötve. Komplett!, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül hibátlan, kötésében kissé piszkos de nem sérült állapotban
Tolnai Világlexikon I-XX. kötet, teljes sorozat. Budapest,1926-33, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Sok képmelléklettel, és több ezer képpel. Egészvászon kötésben, dombornyomott borítóval. Két kötet gerincén kis sérülés, egyébként jó állapotú.
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. (16. és 17. kötet hiányzik) Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince kisebb mértékben sérült, de a legtöbb ép. A sorozatban benne majdnem az összes vármegye térképe, valamint más térképek, szép litho táblák