Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 257

14018.

Rufpreis:
2 400 HUF

14019.

Rufpreis:
1 000 HUF

14020.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

14021.

Rufpreis:
5 000 HUF

14022.

Rufpreis:
800 HUF

14023.

Rufpreis:
10 000 HUF

14024.
T2/3

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince sérült, de a legtöbb ép, néhol kopásokkal.  A sorozatban benne az összes vármegye térképe, valamint más térképek, szép litho táblák
14025.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

14026.

Rufpreis:
10 000 HUF

14027.

Rufpreis:
2 000 HUF

14028.

Rufpreis:
1 800 HUF

14029.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF