Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 257

Werner Schelle: Hajsza egy gázálarc után, ford. Urai Dezső. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
13994.

Rufpreis:
800 HUF

Havasi Adolf (szerk.): Petőfi Sándor összes költeményei. Életrajzi bevezetéssel ellátta Jókai Mór. I-II.Bp., 1892, Athenaeum. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Az egyik kötet fedőborítója  hátoldalon foltos.
13995.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szolzsenyicin, Alekszander: A Gulag szigetcsoport. 1-2. köt. Debrecen, 1989, Új Idők Kft. Papírkötésben, jó állapotban.
13996.

Rufpreis:
1 400 HUF

13997.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ady Endre összes versei. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
13998.

Rufpreis:
2 000 HUF

Damon, Marjorie: Kettő a kislány. Vidám elbeszélés fiatal lányok számára. Róna Emmy rajzaival.Bp., 1943, Dante. Illusztrált kiadói félvászon kötésben.Jó állapotban.
13999.

Rufpreis:
2 000 HUF

Baranyai népmesék. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Banó István. Bp. 1941. Franklin. 301 l. Új magyar népköltési gyűjtemény. II. Laza kiadói papírkötésben
14000.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szécsi Ferenc  (szerk.): Idegen szavak nagyszótára. Bp., A kiadásért felelős:Szécsi Ferenc. Kopottas kiadói félvászon kötésben.
14001.

Rufpreis:
1 000 HUF

14002.

Rufpreis:
1 000 HUF

Abonyi Lajos Munkái. Két kötet a sorozatból. Sajtó alá rendezte Endrődi Sándor.  Bp., 1905-1907, Révai. Festett Gottermayer féle egészvászon kötésben. Jó állapotban
14003.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörösmarty költeményei I.-II. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulay Pál. Budapest é.n. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben. Tollal írt bejegyzésekkel néhány lapon
14004.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
14005.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF