Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 257

13970.

Rufpreis:
4 000 HUF

13971.

Rufpreis:
1 000 HUF

13972.

Rufpreis:
1 000 HUF

13973.

Rufpreis:
2 000 HUF

13974.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13975.

Rufpreis:
1 000 HUF

13976.

Rufpreis:
4 000 HUF

13977.

Rufpreis:
1 400 HUF

Farádi Vörös Ignác visszaemlékezési az 1778-1822. évekről. Bev. és jegyz. Madzsar Imre. Bp. 1927. Magyar Történelmi Társ. VIII, 211 p. 1 t. kihajtható. Elvált papírkötésben
13978.

Rufpreis:
2 400 HUF

13979.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival Gyoma, 1917. Szerzo. 1 t. (K.I. arcképe), 167p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó példány. Ex librissel
13980.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ungrisches Magazin, oder Beyträge zur Ungrischen Geschichte, Geographie, Naturwissenschaft, und der dahin einschlagenden Litteratur. Erster Band  Pressburg (Pozsony), 1783. Anton Löwe. 488p. Egy színezett rézmatszettel. Kissé sérült egészbőr kötésben / With one colored engraving. In slightly damaged full leather binding
13981.

Ungrisches Magazin, oder Beyträge zur Ungrischen Geschichte, Geographie, Naturwissenschaft, und der dahin einschlagenden Litteratur. Erster Band
Pressburg (Pozsony), 1783. Anton Löwe. 488p. Egy színezett rézmatszettel. Kissé sérült egészbőr kötésben / With one colored engraving. In slightly damaged full leather binding

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF