https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 159
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1045238
13421
237
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban. 523814
13422
237
0
9000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)
Das Lot is nicht erreichbar
894658
13423
237
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Javal, Emil: A világtalanok világában. Ford: Dr. Siklóssy Gyula. Bp., 1906. Franklin. A vakok életvitelét segítő könyv. 230p.
Das Lot is nicht erreichbar
1039759
13424
237
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
954499
13425
237
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Földrajzi Zsebkönyv. (Szerk.): Vitéz Temesy Győző dr. Bp., 1941, Magyar Földrajzi Társaság. Papír kötésben, kissé viseletes fedőlap.
Das Lot is nicht erreichbar
909814
13426
237
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
Das Lot is nicht erreichbar
1058630
13427
237
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, Manus Rt. Szakadt papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1094780
13428
237
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az 50 éves Nemzeti Takarékpénztár 1893-1943. Bp., 1943, Posner Grafikai Műintézet. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1018099
13429
237
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar kereskedő könyve III. kötet. Szerk: Schack Béla. Bp, 1909, Révai. Az értéküzlet. Váltók, csekkek, részvények, értékpapírok. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1057834
13430
237
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Várhelyi Tamás (szerk.): Háztartási javítások. Az Ezermester Kiskönyvtára. Illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1023708
13431
237
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Palásthy Marcell: A második élet. Budapest, é.n., Tolnai. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1057828
13432
237
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor Zsigmond dr.: Az élet csodái. Budapest, 1941, A Szociáldemokrata Párt kiadása. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse