https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 159

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.
1
13421.

P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)
1
13422.

Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Javal, Emil: A világtalanok világában. Ford: Dr. Siklóssy Gyula. Bp., 1906. Franklin. A vakok életvitelét segítő könyv. 230p.
1
13423.

Javal, Emil: A világtalanok világában. Ford: Dr. Siklóssy Gyula. Bp., 1906. Franklin. A vakok életvitelét segítő könyv. 230p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
13424.

E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Földrajzi Zsebkönyv. (Szerk.): Vitéz Temesy Győző dr. Bp., 1941, Magyar Földrajzi Társaság. Papír kötésben, kissé viseletes fedőlap.
1
13425.

Földrajzi Zsebkönyv. (Szerk.): Vitéz Temesy Győző dr. Bp., 1941, Magyar Földrajzi Társaság. Papír kötésben, kissé viseletes fedőlap.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
1
13426.

A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, Manus Rt. Szakadt papírkötésben.
1
13427.

Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, Manus Rt. Szakadt papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az 50 éves Nemzeti Takarékpénztár 1893-1943. Bp., 1943, Posner Grafikai Műintézet. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.
1
13428.

Az 50 éves Nemzeti Takarékpénztár 1893-1943. Bp., 1943, Posner Grafikai Műintézet. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar kereskedő könyve III. kötet. Szerk: Schack Béla. Bp, 1909, Révai. Az értéküzlet. Váltók, csekkek, részvények, értékpapírok. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
13429.

A magyar kereskedő könyve III. kötet. Szerk: Schack Béla. Bp, 1909, Révai. Az értéküzlet. Váltók, csekkek, részvények, értékpapírok. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Várhelyi Tamás (szerk.): Háztartási javítások. Az Ezermester Kiskönyvtára. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1
13430.

Várhelyi Tamás (szerk.): Háztartási javítások. Az Ezermester Kiskönyvtára. Illusztrált kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Palásthy Marcell: A második élet. Budapest, é.n., Tolnai. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
1
13431.

Palásthy Marcell: A második élet. Budapest, é.n., Tolnai. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fodor Zsigmond dr.: Az élet csodái. Budapest, 1941, A Szociáldemokrata Párt kiadása.  Kiadói papír kötésben.
1
13432.

Fodor Zsigmond dr.: Az élet csodái. Budapest, 1941, A Szociáldemokrata Párt kiadása. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse