Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 159

Várady Ferenc: A vadvirágos Mecsekaljáról. Bp., 1925.  A Szerző saját kézzel írt verses dedikációjával Szieberth Ferenc birkózónak. Félvászon kötésben
13325.

Rufpreis:
5 000 HUF

Harsányi Kálmán: A tölgyfalevél. Költői elbeszélés négy énekben. Bp., 1903. Nagel Ottó. A szerző saját kézzel írt, hosszas dedikációjával Szieberth Ferenc  birkózó részére. Korabeli félvászon kötésben
13326.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sajó Sándor: Tegnaptól holnapig. Ujabb költemények. Bp., 1920. Franklin. Szieberth Imre birkózónak szóló dedikációval. Korabeli félvászon kötésben.
13327.

Rufpreis:
3 000 HUF

Várady Ferenc: Kialvó lángok. Bp., 1929. Szerzői. Szieberth Ferenc birkózó saját kezű névaláírásával. Korabeli félvászon kötésben
13328.

Rufpreis:
1 000 HUF

May Károly: A datolya honából. Budapest 1911. Athenaeum. Kilazult egészvászon kötésben,
13329.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Francziából forditotta György Aladár. Bp., é.n. Franklin. Festett egészvászon kötésben. Harmadik kiadás.
13330.

Rufpreis:
1 600 HUF

Petőfi költeményei. a költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros közönsége. A költő arcképével. Budapest, 1923, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Ezüstözött kiadói egészvászon kötésben.
13331.

Rufpreis:
1 200 HUF

13332.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tasso, Torquato: A megszabadított Jeruzsálem. Ford. Jánosi Gusztáv. 1. köt. Bp. 1893. Szent István Társ. 1 rézmetszetű képpel. (a szerző arcképe), 326p.; Festett, Gottermayer egészvászon-kötésben, körül piros élmetszéssel, jó állapotban, lapok foltosak.
13333.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye.  Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Foltos, aranyozott, illusztrált kiadói egsézvászon kötésben.  Költők lugasa.
13334.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Királyi Magyar Automobil Club jubiláris aranykönyve 1900-1930. Bp. 1930. Királyi Magyar Automobil Club. 332p. Gazdag kép és fotóanyaggal. A magyar automobilizmus története. A magyar motorkerékpársport története. A magyar motorcsónaksport története. Túrák, rallyk, versenyek leírása. Félvászon kötésben
13335.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

13336.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF