Harsányi Kálmán: A tölgyfalevél. Költői elbeszélés négy énekben. Bp., 1903. Nagel Ottó. A szerző saját kézzel írt, hosszas dedikációjával Szieberth Ferenc birkózó részére. Korabeli félvászon kötésben
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Francziából forditotta György Aladár. Bp., é.n. Franklin. Festett egészvászon kötésben. Harmadik kiadás.
Petőfi költeményei. a költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros közönsége. A költő arcképével. Budapest, 1923, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Ezüstözött kiadói egészvászon kötésben.
Tasso, Torquato: A megszabadított Jeruzsálem. Ford. Jánosi Gusztáv. 1. köt. Bp. 1893. Szent István Társ. 1 rézmetszetű képpel. (a szerző arcképe), 326p.; Festett, Gottermayer egészvászon-kötésben, körül piros élmetszéssel, jó állapotban, lapok foltosak.
Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Foltos, aranyozott, illusztrált kiadói egsézvászon kötésben. Költők lugasa.
A Királyi Magyar Automobil Club jubiláris aranykönyve 1900-1930. Bp. 1930. Királyi Magyar Automobil Club. 332p. Gazdag kép és fotóanyaggal. A magyar automobilizmus története. A magyar motorkerékpársport története. A magyar motorcsónaksport története. Túrák, rallyk, versenyek leírása. Félvászon kötésben