Petőfi költeményei. a költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros közönsége. A költő arcképével. Budapest, 1923, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Ezüstözött kiadói egészvászon kötésben.