Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 159

Radó Antal: Idegen szavak szótára. Bp., é. n. Lampel. Korabeli egészvászon kötésben
13337.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sienkiewicz, Henrik: Sivatagban őserdőben. Elbeszélés. Ford.: Bányai Károly. Mühlbek Károly rajzaival illusztrált III. kiadás. Bp., /1928,/ Szent István-Társulat, /Stephaneum ny./. Egészvászon kötésben.
13338.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyökössy Endre: A palotai cserkészek. Bp., 1926. Singer és Wolfner. Ajándékozási bejegyzéssel.
13339.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tutsek Anna: Cilike menyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, Singer és Wolfner. Illusztrált, kiadói, egészvászon kötésben néhány ceruzás bejegyzéssel
13340.

Rufpreis:
1 400 HUF

Keyserling Hermann gróf: Uj világ születése. Fordította: dr. Juhász Andor. Bevezette: dr. Nagy József. 50. kötet. Világkönyvtár. (Budapest), 1926, Révai Kiadás. Kiadói papír kötésben.
13341.

Rufpreis:
1 000 HUF

13342.

Rufpreis:
10 000 HUF

13343.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kosztolányi Dezső: -- összegyűjtött versei. Budapest, 1943. Révai. Félvászon kötésben
13344.

Rufpreis:
1 200 HUF

13345.

Rufpreis:
2 000 HUF

13346.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Göre Gábor 5 könyve: Vakarts; A pesti Úr; Kátsa; Durbints sógor; Göre Gábor Úr könyve. Bp.,(1928), Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
13347.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

13348.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF