Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 159

13349.

Rufpreis:
5 000 HUF

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., [1934], Nyugat. Vászonkötésben, az előzéklapon ajánlással, jó állapotban.
13350.

Rufpreis:
1 200 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Első kritikai szövegkiadás. Második kiadás. Bp., 1924. MTT. Sajtóvállalata. Kissé megviselt félvászon kötésben, sérült szennylappal
13351.

Rufpreis:
1 000 HUF

Laky Imre: Rendőri krónikák II. Hulló csillagok.  Rajzok, elbeszélések. Bp., é.n. Szilágyi Imre. Félvászon védőkötésben.
13352.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar népdalok és románczok könyve Válogatott gyűjtemény I. kötet, Bp. Franklin 1874, Egészvászon kötésben, egy lap kijár. Petőfi Sándor rézmetszetű arcképével. 12 cm
13353.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gyulai Ágost, et alii (szerk.): Nemzeti olvasókönyv a népiskolák IV. osztálya számára. Budapest, 1910, A M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda. Kopottas, kiadói karton kötésben.
13354.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kazinczy Ferenc: Sallustius. Romai classicusok magyar fordításban. Első kötet. Budán, 1836, A' Magyar Kir. Egyetem' betüivel. Kopottas, kissé szakadt félvászon kötésben.
13355.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balogh Ica: Kezdet és a vég közt... Versek. Bp., Halmy Györgyné. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13356.

Rufpreis:
800 HUF

Titkot keresek. Halassy Juci versei. Bp., 1943, Halassy Juci. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, DEDIKÁLT, kopottas állapotban.
13357.

Rufpreis:
800 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Sorszámozott bibliofil kiadás a mű bemutatójának 75. évfordulójára. (Bp.) 1958. Magyar Helikon. 222 l. 1 sztl. lev. 20 t. Aranyozott kiadói félbőr-kötésben. Tékában, hibátlan állapotban
13358.

Rufpreis:
6 000 HUF

13359.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
13360.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF