Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és a szerentsés Bertrandus lovagoknak hiteles szerelmes története 7 képben avagy: a csalfa Bertrandus lovag házassága s miképpen ejteték tőrbe s küldeték el a nemes Rajmondo lovag a szent sírhoz és hogyan jöve vissza s mula ki. Grotesque játék. Szerkesztette - - jambusokra segítette Kelemen Viktor több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. Buda- Pest, 1920, Pallas betűivel. A belső könyvdíszítéseket Gróf József, az illusztrációkat Vértes Marcell készítette, fába metszették Körner és Laufer Budapesten 1920-ban. A könyv 700 példányban készült. A kötet 108 sorszámú. Eredeti félvászon kötésben. A belső gerinc kissé viseltes.
Tolnai Lajos dr. (szerk.): Magyar költők. Költeményes-gyűjtemény, mint segédkönyv, a magyar irodalom tanításához. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
Író Lajosné-Rosta Irén: Játékgyűjtemény. Bp., 1928, Apostol kő- és könyvnyomda. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.