Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 159

Váradi Antal: Elmult évekből. Elbeszélések. Budapest,1892, Singer és Wolfner. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.
13373.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mrs. Gaskell: A kisváros. Bp., 1959. Magyar Helikon. Sorszámozott, 600 pld. Bibliofil aranyozott, félbőr kötésben. szép állapotban.
13374.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13375.

Rufpreis:
6 000 HUF

13376.

Rufpreis:
1 000 HUF

13377.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.
13378.

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban.
Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.

Rufpreis:
1 200 HUF

13379.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
13380.

Rufpreis:
1 000 HUF

Író Lajosné-Rosta Irén: Játékgyűjtemény. Bp., 1928, Apostol kő- és könyvnyomda. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
13381.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
13382.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13383.

Rufpreis:
1 400 HUF

13384.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF