https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 159

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Voltaire: Candide vagy az optimizmus. Sorszámozott! Bp., 1966. Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, műanyag védőborítóval.
1
13397.

Voltaire: Candide vagy az optimizmus. Sorszámozott! Bp., 1966. Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, műanyag védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben
1
13398.

Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cudar gyönyörök - A borzalom íróiból: E. A. Poe, Lisle Adam, Hanns Heinz Evers Gustac Meyrink. Ford: Dóczi Pál. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban.
1
13399.

Cudar gyönyörök - A borzalom íróiból: E. A. Poe, Lisle Adam, Hanns Heinz Evers Gustac Meyrink. Ford: Dóczi Pál. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Bp., cca 1940.
1
13400.

Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Bp., cca 1940.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Budapest, 1943, Dante Könyvkiadó.Javított, illusztrált, kiadói karton kötésben.
1
13401.

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Budapest, 1943, Dante Könyvkiadó.Javított, illusztrált, kiadói karton kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi Géza: Menny, pokol, háború. Békéscsaba, 1917. Tevan. Kissé megviselt papírkötésben
1
13402.

Szilágyi Géza: Menny, pokol, háború. Békéscsaba, 1917. Tevan. Kissé megviselt papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Hetedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János. Félbőr kötésben, gerincnél aranyozott. Gerincnél egy szakasz szakadt. A lapok kissé foltosak, egyébként jó állapotú. Tulajdonosi aláírással.
1
13403.

Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Hetedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János. Félbőr kötésben, gerincnél aranyozott. Gerincnél egy szakasz szakadt. A lapok kissé foltosak, egyébként jó állapotú. Tulajdonosi aláírással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
1
13404.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Történetek az Ezeregyéjszakából ford: Honti Rezső, Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1971. Helikon. Bibliofil nyl kötésben, sorszámozott. (kopásokkal)
1
13405.

Történetek az Ezeregyéjszakából ford: Honti Rezső, Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1971. Helikon. Bibliofil nyl kötésben, sorszámozott. (kopásokkal)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kormos István:Az égigérő fa. Kormos István verses meséi, Szabó Vladimir rajzaival. Első kiadás! Budapest, (1946), Aquincum. Ritka! Kissé viseltes, illusztrált kiadói karton kötésben.
1
13406.

Kormos István:Az égigérő fa. Kormos István verses meséi, Szabó Vladimir rajzaival. Első kiadás! Budapest, (1946), Aquincum. Ritka! Kissé viseltes, illusztrált kiadói karton kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Konrádné Kelen Jolán: Tarka pillangók a mesék országából. Felső-Eőri Fábián Ferenc eredeti rajzaival. Budapest, 1910, Franklin- Társulat. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Gerincnél elvált.
1
13407.

Konrádné Kelen Jolán: Tarka pillangók a mesék országából. Felső-Eőri Fábián Ferenc eredeti rajzaival. Budapest, 1910, Franklin- Társulat. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Gerincnél elvált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bocs Bálint: Tányértalpú koma utazása Hollandiába 1922-ben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
1
13408.

Bocs Bálint: Tányértalpú koma utazása Hollandiába 1922-ben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse