https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 159
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
949371
13409
237
0
7000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bocs Bálint: Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival. Második kiadás. Budapest, /1924/. Singer és Wolfner. Bájos rajzokkal illusztrálva. Kiadói színes, festett, félvászon borításban. Az első oldalnál a gerinc szakadt, hátsó oldal kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
972156
13410
237
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
ADY Endre: Szeretném, ha szeretnének. 5. kiad. Bp., 1923. Athenaeum. Kozma fedőlap tervvel. Kiadói papír kötésben. Kissé viseltes lapszélek, és fedőlap.
Das Lot is nicht erreichbar
961128
13411
237
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.
Das Lot is nicht erreichbar
1040693
13412
237
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza: Aranymorzsák. Budapest,é.n., Dante. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
799349
13413
237
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór: Utazás egy sírdomb körül; Bp., 1889 Révai Testvérek. Fametszetekkel. Kissé kopott, festett egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1010365
13414
237
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rubinyi Mózes dr.: Általános nyelvtudomány. Budapest, 1907, Stampfel. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1009781
13415
237
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Deme László: A magyar nyelvjárások néhány kérdése. Nyelvtudományi Értekezések. 3. Budapest, 1953, Akadémiai Kiadó. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1010391
13416
237
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Schmidt József: A nyelv és a nyelvek. Élet és Tudomány I. Budapest, 1923, Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1042027
13417
237
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pitroff Pál dr.: A szépirodalom esztétikája. Szent István Könyvek. 107. szám. Budapest, 1933, Szent István Társulat az Apostoli Szentszék Könyvnyomdája.
Das Lot is nicht erreichbar
860355
13418
237
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bárdos Pál 3 db dedikált könyve: Tükör előtt, Az első évtized, Nyolc lány meg a sárkány.
Das Lot is nicht erreichbar
1097085
13419
237
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kőműves Imre: Az ember fiai - A nürnbergi per itéleteinek 20. évfordulójára Bp., 1967. Helikon. Dedikált!
Das Lot is nicht erreichbar
1092902
13420
237
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gobineau: A Reneissance (Cesare Borgia, X. Leó, II. Gyula, Michelangelo, Savonarola, 5 kötet). Bp., Rózsavölgyi és Társa Kiadása. Kiadói kartonált kötés, kötetenként változó, kopottas állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse