Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 159

13433.

Rufpreis:
1 000 HUF

13434.

Rufpreis:
2 000 HUF

13435.

Rufpreis:
1 400 HUF

13436.

Rufpreis:
800 HUF

13437.

Rufpreis:
800 HUF

Benedek Rózsi et alii: Ezerév nagyasszonya. Előszóval ellátta: Gróf Apponyi Albertné 15 színes és egyszínű képtáblával. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó. Kissé foltos kiadói félvászon kötésben.
13438.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szegedy- maszák Aladárné, Stumpf Károlyné (szerk.):A magyar úriasszony otthona. (Budapest), 1934, A Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége kiadása. Kiadói egészvászon kötésben.
13439.

Rufpreis:
1 400 HUF

Endrödy János: Az embernek boldogsága, ki fejtegetve a' józan böltselkedésnek segédségével írta polgár társainak hasznokra - -. Három könyvben. Második könyv. Pesten, 1806, Trattner Mátyás. Modern félbőr kötésben.
13440.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fuchs, Eduard: Az ujkor erkölcstörténete. I-II. kötet. Renaissance. Gáláns kor.  Szövegközti képekkel és külön műmelléklettel. Az első kötet sorszámozott: 259. Világirodalom kiadás. Budapest, [1928.] Világirodalom. Gazdag képanyaggal (fametszetek, színes és fekete-fehér mellékletek) illusztrált. Szakadozott kiadói egészvászon kötésben.
13441.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hangay Sándor: Hadak utján 1915-1916--1917. Budapest, 1917, Globus Műintézet. Újrakötve félvászon kötésben.
13442.

Rufpreis:
2 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei. 1-2. köt. Bp., 1907, Athenaeum. A Petőfi-ház megalapítása alkalmából készült emlékkiadás. Kötetenként 10-10 db szép állapotú réznyomással, valamint további fénynyomatos illusztrációkkal. Kicsit sérült, díszes, szecessziós selyemkötésben, a borítón a költőt ábrázoló fémplakettel, egyébként jó állapotban.
13443.

Rufpreis:
10 000 HUF

13444.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF