A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Bp., 1937, Légrády Testvérek, aranyozott egészvászon kötésben. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Gerincén kopással.
Pesti Magyar kereskedelmi Bank 1841-1941, Pester Ungarische Commercial Bank 1841-1941. Német nyelvű kiadvány. Budapest, 1941. Kissé kopottas, illusztrált kiadói papír kötésben.
Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben
Viski Károly (szerk.): A magyarság néprajza. I-III. kötet. Tárgyi néprajz I-II. Írta: Bátky Zsigmond, Győrffy István, Viski Károly. III. kötet Írta: Berze Nagy János, György Lajos, Horger Antal, Solymossy Sándor, Szenderey Zsigmond, Tolnai Vilmos, Viski Károly, Zlinszky Aladár. Sok illusztrációval. Egységes , kiadói félbőr kötésben. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopottas gerinccel, egyébként jó állapotban.
A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.
A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Két kötet gerince sérült, de egyébként szép állapotban.
Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. 1-7. köt. [Bp.], [1974], [Akadémiai Kiadó]. Csokonai hét fontos műve (Diétai múzsa, A tavaszm Dorottya, Lilla, Anakreoni dalok, Ódák, Alkalmatosságra írt versek) első kiadásainak reprintje. Papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban, kísérőfüzet nélkül.
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, viseltes állapotban.
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.