Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.
Schalle Albert dr.: A Kneippkúra. A természetes és eredményes gyógymód. 31 képpel. Budapest, é.n., Élet Egészség kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseltes állapotban.
Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Fordította: Detre László. 50 műmelléklet és 73 szövegközi kép. Budapest, Könyvbarátok Szövetsége. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Lambrecht Kálmán, Kormos Tivadar: Az ősember. Budapest, 1926, Dante. Kiadói félvászon kötésben.155 szövegképpel és számos táblával. A gerinc borító hiányzik, egyébként jó állapotban.
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Opera collecta congressus V. internationalis medicorum pro artificibus calamitate afflicitis aegrotisque, Budapest 2-8 Sept. 1928. Edidit praesidium congressus. Bp., 1929, Victor Hornyánszky. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Rudolf von Steinmantel: Die Forstwissenschaft nach ihrem ganzen Umfange und mit besonderer Rücksicht auf die österreichischen Staaten. Vierte abteilung. Wien, 1837, Universitat Buchandlung. Kopottas, szakadozott kiadói egészvászon kötésben.