Bücher: Natur und Technik

Zahl der Lose: 74

13155.

Rufpreis:
2 000 HUF

13156.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13157.

Rufpreis:
5 000 HUF

13158.

Rufpreis:
2 000 HUF

13159.

Rufpreis:
1 000 HUF

13160.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Darwin Károly: Harc a természetben I.-II. A fajok eredete az ember származása. Bp., Magyar ker. közlöny vállalat cca 1900. Szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotban
13161.

Rufpreis:
1 800 HUF

13162.

Rufpreis:
4 000 HUF

13163.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sztrókay Kálmán: A kis csillagász. Mellékletekkel és szövegközti ábrákkal. Budapest,1942, Rózsavölgyi és Társa. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.
13164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tengerész kézikönyv. II. kötet. 1943, A Magyar Tengerésztisztek Egyesülete. Kiadói egészvászon kötésben, viseltes gerinccel.
13165.

Rufpreis:
1 000 HUF

13166.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF