1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Sztrókay Kálmán: A kis csillagász. Mellékletekkel és szövegközti ábrákkal. Budapest,1942, Rózsavölgyi és Társa. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.