Bücher: Natur und Technik

Zahl der Lose: 74

Kenedi Géza: Feminista tanulmányok. Magyar Könyvtár. Szerkeszti Radó Antal. Budapest, é.n., Lampel. Kiadói papír kötésben.
13167.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hennert Joanne Frederico: Elementorum matheseos purae volumen III. Analysin infinitorum. Traiecti ad Rhenum, 1768, Abrah, van Paddenburg. Kopottas kemény kötésben.
13168.

Rufpreis:
4 000 HUF

13169.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Boigt, Johann Heinrich: Grundlehren der reinen Mathematif. Jena, 1791, in der afademischen Buchandlung. Kissé viseltes kemény kötésben.
13170.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban
13171.

Rufpreis:
4 000 HUF

13172.

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Totis Béle (szerk.): Születésszabályozás. Vámbéry Rusztem előszavéval, többek között Kéthly Anna tanulmányával. Bp., 1932. Az MSZDP orvostagjai szervezetének kiadása
13173.

Rufpreis:
1 000 HUF

Laufnauer Károly dr.: Előadások az idegélet világából. Öt táblával és hatvankét képpel. Budapest, 1899, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
13174.

Rufpreis:
3 000 HUF

13175.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt. Budapest, 1931, Dante. Kissé kopottas, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
13176.

Rufpreis:
1 000 HUF

13177.

Rufpreis:
5 000 HUF

13178.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF